Кросфіт для дівчат
6

Дівчатка, дівчата, жінки, бабусі і … Crossfit. Чи сумісне це?

Відповімо коротко на найпопулярніші питання.

1) Чи схудну я?

Більшість представниць прекрасної статі відвідують Кроссфіт зали з основною метою – схуднути. І на питання ” Чи схудну я?” Можна сміливо відповісти “так схуднеш” але …! Тільки в тому випадки якщо будеш дотримуватися дієти і обмежиш прийом вуглеводів до мінімуму, і як обов’язкова умова відмовишся від рафінованої їжі. Одні тренування без раціонального правильного харчування не допоможуть тобі скинути зайві кілограми, тільки взаємозв’язок тренування-дієта приведуть до бажаного результату.

2) А чи обов’язково піднімати штангу та інші залізяки, і чи не стану я «перекачаною»?

Не обов’язково але бажано, адже Кроссфіт без усіх цих залізяк і не зовсім Кроссфіт!

Не треба лякатися цих «не підйомних» штанг, тренер промасштабує – це означає підбере навантаження і вага штанги саме для тебе, хай поряд чемпіон вашого залу робить махи гирею 32кг, а тебе цілком влаштує і 6 кг гирька. І якщо все таки наважишся потихеньку від простого до складного освоювати техніку різних Швунг, поштовхів, ривків то цілком собі урізноманітниш свої тренування, зробиш їх насиченими і цікавими, та й навчишся економно виконувати різні складно-координаційні руху, а воно потім і в повсякденних життєвих ситуаціях знадобиться . Вже вибачте мене дами за прямоту, але нехай краще на долонях мозолі будуть від штанги і перекладини (а в підсумку отримаємо су перову фігурку) ніж целюліт в проблемних зонах.

І щодо проблемного питання про збільшення м’язової маси. Дорогі мої красуні, якби все було так просто! Ах якби справді м’язи збільшувалися з тією ж швидкістю як, на приклад, жирок на боках або животі! Та тоді б у братів наших старших (бодібілдерів) взагалі проблем не було б!

А насправді все інакше, ви навіть не уявляєте скільки їм доводитися гарувати в залі і дотримуватися спеціального режиму харчування, щоб запустити цей процес – я маю на увазі ріст м’язової маси (бодібілдери мене зрозуміють). І хоч наш Кроссфітівскій режим тренувань сприяє росту м’язів, але він не такий значний як в бодібілдингу. А ось стрункою, підтягнутою, витривалою та сильною ти станеш, та ще й помітиш багато покращень різних фізичних якостей.

Тому завітайте у Lviv Garage gym та спробуйте кросфіт у Львові.